- Úvod
- DĚTSKÁ POSTEL 120 X 200 CM
- POSTEL Z MASÍVU 120x200 cm
POSTEL Z MASÍVU 120x200 cm
- Akce

- Kompletní specifikace
POSTEL Z MASÍVU 120x200 cm9 490 Kč/ ks7 843 Kč bez DPH
Postel z masívu o síle 2,6 cm, s nosností 180 kg !!!!
Tato velmi pevná a oblíbená postel z masívu je nabízena s roštem a zábranou proti pádu zdarma .
Odstín masívu: přírodní lakovaný borovicový masív
Lze také vyrobit v odstínu olše, dub a barva bílá : příplatek 1.800,-
/ požadovanou barvu nám, prosím, uvádějte do poznámky u objednávky /
K posteli je možné dodat úložné prostory z masívu - viz naše nabídka
Požadovanou výbavu nám, prosím, uvádějte do poznámky u objednávky.
| Celková délka: | délka matrace + 3,5 cm |
|---|---|
| Celková šířka: | šířka matrace + 9,5 cm |
| Celková výška: | 61 cm |
| Nosnost lůžka: | 180 kg |
| Rozměr pro matraci: | dle výběru varianty |
| Maximální výška matrace: | 12 cm |
| Prostor pro zapuštění matrace: | 5 cm |
| Rošt součástí: | Ano |
| Výška ložné plochy: | 30 cm |
| Prostor pod lůžkem: | 25,5 cm |
| Zábrana součástí: | Ano |
| Variabilní zábrana: | Ano |
| Rozměry zábrany: | 115 x 28 cm |
| Rozměr nohou: | 2,6 x 10,5 cm |
| Síla materiálu: | 2,6 cm |
