- Úvod
- DĚTSKÁ POSTEL 200 X 90 CM
- Dětská postel se zábranou Andy 90x200
Dětská postel se zábranou Andy 90x200

- Kompletní specifikace
Dětská postel se zábranou Andy 90x2005 800 Kč/ ks4 793 Kč bez DPH
Dětská postel je vyrobena z masivu borovice. Výrobek je dodáván v rozloženém stavu včetně obrázkového návodu. Postel lze dodat v mnoha povrchových úpravách dle nabízeného vzorníku. Výrobek je vysoce stabilní. Použitý materiál masiv borovice o šířce 2,6 cm zajišťuje pevnost a vysokou nosnost postele. Hrany jsou zaobleny z bezpečnostního hlediska. Veškerý materiál je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Barvy a laky splňují veškeré stanovené normy o nezávadnosti.
Počet latí v
roštu 11 ks / lůžko. Postel nezahrnuje úložné prostory, matrace ani jiné textilní doplňky.
Materiál:
masiv borovice 26 mm,
bukové kolíky + ![]()
kovové spoje. Použité barvy na dětský nábytek, nábytek v bílé barvě může žloutnout (přírodní proces)
| Záruka: | 24 měsíců |
|---|---|
| Celková délka: | délka matrace + 5 cm |
| Celková šířka: | šířka matrace + 9 cm |
| Celková výška: | 51,5 cm |
| Nosnost lůžka: | 120 kg |
| Rozměr pro matraci: | dle výběru varianty |
| Prostor pro zapuštění matrace: | 5 cm |
| Rošt součástí: | Ano |
| Výška ložné plochy: | 30 cm |
| Prostor pod lůžkem: | 26 cm |
| Zábrana součástí: | Ano |
| Variabilní zábrana: | Ano |
| Rozměry zábrany: | 112,5 x 21 cm |
| Rozměr nohou: | 10,5 x 2,6 cm |
| Síla materiálu: | 2,6 cm |
| Materiál: | kovové spoje, bukové kolíky a masiv borovice |
| Hmotnost: | 28 kg |
