- Úvod
- MANŽELSKÁ POSTEL Z MASÍVU
- Manželská postel z masívu - šedá 200x200cm
Manželská postel z masívu - šedá 200x200cm

- Kompletní specifikace
Manželská postel z masívu - šedá 200x200cm8 999 Kč/ ks7 437 Kč bez DPH
Dvoulůžková postel je vyrobena z masivu borovice. Výrobek je dodáván v rozloženém stavu včetně obrázkového návodu. Postel zahrnuje středovou výztuhu pro podporu roštu. Postel lze dodat v mnoha povrchových úpravách dle nabízeného vzorníku. Výrobek je vysoce stabilní. Použitý materiál masiv borovice o šířce 2,6 cm zajišťuje pevnost a vysokou nosnost postele. Hrany jsou zaobleny z bezpečnostního hlediska. Veškerý materiál je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Barvy a laky splňují veškeré stanovené normy o nezávadnosti.
Postel nezahrnuje rošty, úložné prostory, matrace ani jiné textilní doplňky.
| Kategorie: | Manželské postele |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Celková délka: | délka matrace + 5 cm |
| Celková šířka: | šířka matrace + 9 cm |
| Celková výška: | 83,5 cm |
| Nosnost lůžka 120,140 x 200: | 120 kg |
| Nosnost lůžka 160, 180, 200 x 200 cm:: | 240 kg |
| Rozměr pro matraci: | dle výběru varianty |
| Prostor pro zapuštění matrace: | 5 cm |
| Rošt součástí: | Ne |
| Výška ložné plochy: | 30 cm |
| Prostor pod lůžkem: | 26 cm |
| Rozměr nohou: | 10,5 x 2,6 cm |
| Síla materiálu: | 2,6 cm |
| Materiál: | kovové spoje, bukové kolíky a masiv borovice |


