- Úvod
- PATROVÉ POSTELE
- Patrová postel domeček 90x200
Patrová postel domeček 90x200

- Kompletní specifikace
Patrová postel domeček 90x20014 290 Kč/ ks11 810 Kč bez DPH
Patrová postel je vyrobena z masivu borovice. Výrobek je dodáván v rozloženém stavu včetně obrázkového návodu. Postel lze rozložit na dvě samostatná lůžka. Žebřík je u postele variabilní a lze namontovat na pravou či levou stranu. Postel lze dodat v mnoha povrchových úpravách dle nabízeného vzorníku. Výrobek je vysoce stabilní. Použitý materiál masiv borovice o šířce 2,6 cm zajišťuje pevnost a vysokou nosnost postele. Hrany jsou zaobleny z bezpečnostního hlediska. Veškerý materiál je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Barvy a laky splňují veškeré stanovené normy o nezávadnosti.
Počet latí v
roštu 11 ks / lůžko. Postel nezahrnuje úložné prostory, matrace ani jiné textilní doplňky.
Materiál:
masiv borovice 26 mm,
bukové kolíky + ![]()
kovové spoje. Použité barvy na dětský nábytek, nábytek v bílé barvě může žloutnout (přírodní proces)
| Záruka: | 24 měsíců |
|---|---|
| Celková délka: | délka matrace + 11 cm |
| Celková šířka: | šířka matrace + 17 cm |
| Celková výška: | |
| Nosnost spodního lůžka: | 120 kg |
| Nosnost vrchního lůžka: | 100 kg |
| Rozměr pro matraci: | dle výběru varianty |
| Prostor pro zapuštění matrace: | 5 cm |
| Rošt součástí: | Ano |
| Výška spodní ložné plochy: | |
| Výška vrchní ložné plochy: | |
| Prostor pod lůžkem: | |
| Variabilní žebřík: | Ano |
| Rozložitelná na samostatná lůžka: | Ano |
| Rozměr nohou: | 8 x 8 cm |
| Síla materiálu: | 2,6 cm |
| Materiál: | kovové spoje, bukové kolíky a masiv borovice |
| Hmotnost: | 54 kg |

