- Úvod
- POSTELE PRO 2-DĚTI
- Patrová postel z masívu 90x200
Patrová postel z masívu 90x200

- Kompletní specifikace
Patrová postel z masívu 90x20012 790 Kč/ ks10 570 Kč bez DPH
Patrová postel je vyrobena z masivu borovice. Výrobek je dodáván v rozloženém stavu včetně obrázkového návodu. Postel lze rozložit na dvě samostatná lůžka. Žebřík je u postele variabilní a lze namontovat na pravou či levou stranu. Postel lze dodat v mnoha povrchových úpravách dle nabízeného vzorníku. Výrobek je vysoce stabilní. Použitý materiál masiv borovice o šířce 2,6 cm zajišťuje pevnost a vysokou nosnost postele. Hrany jsou zaobleny z bezpečnostního hlediska. Veškerý materiál je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Barvy a laky splňují veškeré stanovené normy o nezávadnosti.
Počet latí v
roštu 11 ks / lůžko. Postel nezahrnuje úložné prostory, matrace ani jiné textilní doplňky.
Materiál:
masiv borovice 26 mm,
bukové kolíky + ![]()
kovové spoje. Použité barvy na dětský nábytek, nábytek v bílé barvě může žloutnout (přírodní proces)
Možnost dokoupení 2 ks úložných šuplíků. Cena 2.190,-
| Záruka: | 24 měsíců |
|---|---|
| Celková délka: | délka matrace + 5 cm |
| Celková šířka: | šířka matrace + 7 cm |
| Celková výška: | 145,5 cm |
| Nosnost spodního lůžka: | 120 kg |
| Nosnost vrchního lůžka: | 100 kg |
| Rozměr pro matraci: | dle varianty výběru |
| Prostor pro zapuštění matrace: | 5 cm |
| Rošt součástí: | Ano |
| Výška spodní ložné plochy: | 30 cm |
| Výška vrchní ložné plochy: | 115 cm |
| Prostor pod lůžkem: | 25,5 cm |
| Variabilní žebřík: | Ano |
| Rozložitelná na samostatná lůžka: | Ano |
| Rozměr nohou: | 4,2 x 4,2 cm |
| Síla materiálu: | 2,6 cm |
| Materiál: | kovové spoje, bukové kolíky a masiv borovice |
| Hmotnost: | 54 kg |

