- Úvod
- PATROVÉ POSTELE
- Patrová zvýšená postel 120x200
Patrová zvýšená postel 120x200

- Kompletní specifikace
Patrová zvýšená postel 120x20015 990 Kč/ ks13 215 Kč bez DPH
Zvýšená patrová postel je vyrobena z masivu borovice. Výrobek je dodáván v rozloženém stavu včetně obrázkového návodu. Žebřík je u postele variabilní a lze namontovat na pravou či levou stranu. Postel lze dodat v mnoha povrchových úpravách dle nabízeného vzorníku. Výrobek je vysoce stabilní. Použitý materiál masiv borovice o šířce 2,6 cm zajišťuje pevnost a vysokou nosnost postele. Hrany jsou zaobleny z bezpečnostního hlediska. Veškerý materiál je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Barvy a laky splňují veškeré stanovené normy o nezávadnosti.
Počet latí v
roštu 14 ks / lůžko. Součástí postele není textilní zástěna. Postel nezahrnuje matrace ani jiné textilní doplňky.
Pro 100% stabilitu doporučujeme postel ukotvit do stěny (montážní sada pro ukotvení není součástí balení).
Materiál:
masiv borovice 26 mm,
bukové kolíky + ![]()
kovové spoje. Použité barvy na dětský nábytek, nábytek v bílé barvě může žloutnout (přírodní proces)
| Záruka: | 24 měsíců |
|---|---|
| Celková délka: | délka matrace + 11 cm |
| Celková šířka: | šířka matrace + 48 cm |
| Celková výška: | 174 cm |
| Nosnost lůžka: | 100 cm |
| Rozměr pro matraci: | dle výběru varianty |
| Prostor pro zapuštění matrace: | 5 cm |
| Rošt součástí: | Ano |
| Výška ložné plochy: | |
| Prostor pod lůžkem: | |
| Variabilní žebřík: | Ano |
| Rozměr nohou: | 8 x 8 cm |
| Síla materiálu: | 2,6 cm |
| Materiál: | kovové spoje, bukové kolíky a masiv borovice |
| Hmotnost: | 45 kg |

