Novinky
15.04.2024
Vyrábíme postele až pro 5 osob
V naší nabídce najdete postele z masívu až pro 5 osob. Nádherná patrová postel z masívu ROMANCE je toho příkladem. Pokud se Vám líbí jakýkoliv design ...
číst celé
- Úvod
- DĚTSKÁ POSTEL 140 X 200 CM
- Postel z masívu 140x200 cm
Postel z masívu 140x200 cm

- Kompletní specifikace
Postel z masívu 140x200 cm10 190 Kč/ ks8 421 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Celková délka: | délka matrace + 6,5 cm |
|---|---|
| Celková šířka: | šířka matrace + 9 cm |
| Celková výška: | 74 cm |
| Nosnost lůžka: | 120 kg |
| Rozměr pro matraci: | dle výběru varianty |
| Prostor pro zapuštění matrace: | 5 cm |
| Rošt součástí: | Ano |
| Výška ložné plochy: | 30 cm |
| Prostor pod lůžkem: | 25,5 cm |
| Zábrana součástí: | Ano |
| Variabilní zábrana: | Ano |
| Rozměry zábrany: | 89 x 41 cm |
| Rozměr nohou: | 6 x 4,2 cm |
| Síla materiálu: | 2,6 cm |
| Materiál: | kovové spoje, bukové kolíky a masiv borovice |
Zboží zařazeno v kategoriích


