Novinky
15.04.2024
Vyrábíme postele až pro 5 osob
V naší nabídce najdete postele z masívu až pro 5 osob. Nádherná patrová postel z masívu ROMANCE je toho příkladem. Pokud se Vám líbí jakýkoliv design ...
číst celé
- Úvod
- MEGA AKCE - KOMPLETNĚ VYBAVENÉ POSTELE
- Postel z masívu 200x90 cm - kompletní výbava
Postel z masívu 200x90 cm - kompletní výbava

- Kompletní specifikace
Postel z masívu 200x90 cm - kompletní výbava14 290 Kč/ ks11 810 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Tato robustní postel s nosnými sloupky o rozměru 8x8 cm je nabízená v kompletní výbavě, včetně laťového roštu z masívu, odnímatelné zábrany proti pádu, 2 ks úložných šuplíků / barva na výběr - šedá, bílá, modrá, růžová, přírodní lakovaný masív / a matrace 200x90x10 cm.
Postel lze dodat v odstínech masívu: lakovaný masív, bílá, modrá, růžová, šedá
| Celková délka: | délka matrace + 11 cm |
|---|---|
| Celková šířka: | šířka matrace + 11 cm |
| Celková výška: | 59 cm |
| Nosnost lůžka: | 120 kg |
| Rozměr pro matraci: | dle výběru varianty |
| Prostor pro zapuštění matrace: | 5 cm |
| Rošt součástí: | Ano |
| Výška ložné plochy: | 30 cm |
| Prostor pod lůžkem: | 24 cm |
| Zábrana součástí: | Ano |
| Variabilní zábrana: | Ano |
| Rozměry zábrany: | 142,5 x 24 cm |
| Rozměr nohou: | 8 x 8 cm |
| Síla materiálu: | 2,6 cm |
| Materiál: | kovové spoje, bukové kolíky a masiv borovice |
Zboží zařazeno v kategoriích
